Özel Ümraniye Anadolu Lisesi

Özel Ümraniye Anadolu Lisesi

Öğretmenler tarafından  2012/2013 Eğitim ve Öğretim yılında, Şerifali Mahallesi. Emin Sokak. No:28 Ümraniye / İstanbul adresinde kurulan Özel Ümraniye Anadolu Lisesi halen ilk günkü heyecanı ile eğitim ve öğretimine devam etmektedir.

Binlerce mezun veren Özel Ümraniye Umut Anadolu Lisesinin kontenjan yetersizliği nedeni ile 2013/14 Eğitim ve Öğretim yılında Mehmet Akif Mahallesi. Azizi Bulvarı. No:25 Ümraniye / İstanbul adresin de Ümraniye Özel Çağın Anadolu lisesini de kurarak bünyesindeki okul sayısını iki özel Anadolu lisesi ve iki özel akşam lisesi olmak üzere dört şubeye çıkartmıştır.

Okullarımız Butik Lise niteliğinde olup sınıf sayılarımız 10-15 kişiliktir. Merkezi konumda bulunan okulumuza ulaşım oldukça kolaydır. Velilerimizin öğrenci servis ücreti ödememesi memnuniyet vericidir.

Okulumuz lokasyon olarak Şerifali Mahallesi, Mehmetakif Mahallesi, Tatlısu Mahallesi, Yukarı Dudullu Mahallesi, Altınşehir Mahallesi, Tepeüstü Mahallesi, Cemil meriç Mahallesi, Çakmak Mahallesi’ni içeren bir konumda olduğu için yürüme mesafesindedir.

Siz değerli öğrencilerimiz, Değerli velilerimiz,, DAVETLİMİZSSİNİZ….

Bir acı kahvemizi içmeye mutlaka bekliyoruz…