HABERLER


Özel Anadolu Lisesi Fiyatları
Tüm özel okullar ve kamu okulları  Milli Eğitim Bakanlığı, Talim Terbiye kurulu tarafından düzenlenen  yıllık plan ve Ortaöğretim Kurumları Haftalık Ders Çizelgesi  doğrultusunda eğitim verirler.
Ancak özel Anadolu liseleri fiyatlarını marka oluşlarına, bulundukları konsepte, okulun fiziki şartlarına, üniversiteye giriş başarısına göre belirlerler.
Bu nedenlede Özel Anadolu Liseleri arasında fiyat farkları oluşmaktadır.
Ama en büyük etken okulun isminin reklamının çok iyi olması ve marka isim olarak bilinmesidir. Bu okulların aslında hepsi marka isimlerin kendi okulları değildir. Genellikle başka okullara isim haklarını kullanmaları için para ile satarlar..
Franchising sistemi: (İsim Hakkı Satın Alma)
Franchising bir ürün veya hizmetin imtiyaz hakkına sahip tarafın, belirli bir süre şart ve sınırlamalar dahilinde işin yönetim ve organizasyonunudur. Yani başka bir okula ücret karşılığı vermesidir.
 
Verilen tüm eğitim ve öğretim aynı olmasına rağmen, tabela markası olmayan okulların 2-3-4 katı fiyatla eğitim ve öğretim vermektedirler.
Örnek verecek olursak yeni açılan bir okul, daha önce hiçbir okul deneyimi ve geçmişi olmamasına rağmen  kiraladığı tabela markasından dolayı, yüksek fiyatlara öğrenci alabilmektedir.
Diyoruzki;
Bizde Özel Anadolu Lisesi olarak 2011 yılında kurulmuş, kurucuları öğretmen olan, deneyimli, güvenilir, okul başarısı yüksek, 10-15 kişilik sınıflarda, dengi okullara göre fiyatı oldukça cazip, ödeme koşullarını tamamen sizin belirleyeceğiniz, %40’a varan indirimlerle, ulaşımı kolay, eğitim ve öğretimden taviz vermeyen, veli – öğrenci – öğretmen ilişkileri çok iyi, tüm sosyal, sanatsal ve kültürel etkinliklere sahip, aile ortamı sıcaklığında bir okuluz.
Bizi tercih edeceğinizi umut eder, Başarılar dileriz.
Bize Ulaşın: 0216 415 00 83
                      0543 399 78 74
 
 

İMZA ve SÖYLEŞİ GÜNÜ

Başak SAYAN ‘ın NİGAHTAR adlı kitabının imza ve söyleşi günü 29 Nisan 2019 Pazartesi günü saat 14:30 ‘da okulumuzda gerçekleştirilecektir.

Okulumuzda LGS Deneme Sınavı Yapılacaktır…

Okulumuzda yapılacak LGS Deneme Sınavına davetlisiniz

Deneme sınavları için Başvuru tarihi: 1-15 Nisan 2019

Sınavlara katılma tarihleri: 3-4-5 Mayıs 2019

Tüm öğrencilerimize başarılar dileriz..

2019-2020 Eğitim ve Öğretim Yılı Kayıtlarımız Başladı

Özel Butik Anadolu Lisemiz 10-15 kişilik sınıflarda, deneyimli yönetici ve öğretmenlerle 2019-2020 yeni dönem Eğitim ve Öğretim yılı kayıtlarını almaya başladı.

Sınıf kontenjanlarının 10-15 kişilik olması ve üniversiteye yerleşme oranın yüksek olması nedeni ile öğrencilerin ve velilerin takdirlerini toplayan Anadolu Lisemiz, yeni dönemde de aynı heyecanla hazırlanmaktadır.

Bu yıl kapanacak olan Temel lise öğrencileri de (9.sınıf. 10.sınıf. 11.sınıf. 12. sınıf) Anadolu lisemize kayıt olarak eğitim ve öğretimlerini tamamlayabilirler.

Sizleride aramızda görmekten onur ve gurur duyarız…