9.Sınıfa Kayıt Olacak Öğrencilerimize Özel İndirim.

Sevgili velilerimiz ve öğrencileirmiz,

2020/21 eğitim ve öğretim yılı pandemi dönemine denk gelmesi nedeni ile, bir çok velimiz, sınıf ve okul mevcutları kalabalık olan kamu yada özel liselere öğrencilerini göndermek istemiyorlar. Daha kaliteli okullara öğrencilerini göndermek isteyen velilerimizin çocuklarının bir çoğuda tercih ettikleri okullara yerleşemedi.

Bu durumu göz önünde bulundurarak siz değerli velilerimize yardımcı olabilmek açısından 2020/21 eğitim ve öğretim dönemi 9.sınıf kayıt ücretlerimizi kredi kartı olmaksızın ve 10 ay ay taksite bölerek 8.000 TL olarak belirledik.

Okulumuzun toplam kontenjanı 250 öğrencidir. Ancak bu kontenjanın 178 kişisi akşam lisesi öğrencisi olduğu için Gündüz anadolu lisemizde eğitim ve öğretim görecek öğrenci sayımız sadece 98 kişilik kontenjandır.

Yani aslında 250 öğrenci olması gereken anadolu lisemizde sadece ve sadece 98 anadolu lisesi öğrencimiz öğrenim görecektir. Bir sırada 1 öğrenci oturacaktır.

Pandemi nedeni ile tüm tedbirler alınmış, tüm olanaklar sağlanmış, gönül rahatlığı ile öğrencinizi yollayabileceğiniz bir konuma getirilmiştir.

İstediğiniz zaman okulumuzu öğrenci veli işleri yöneticimizle gezebilir, detaylı bilgi alabilirsiniz.

Okulumuz hakkında bilgi alabilmek için 0216 415 00 83 – 0216 314 49 99 – 0543 399 78 74 numaralı hatlardan bizi arayabilir, www.caginanadolulisesi.com sayfamızı ziyaret edebilir, info@caginanadolulisesi.com e-mail adresimizden ulaşabilir, yada yüz yüze görüşmek için okulumuzu ziyaret edebilirsiniz.

Bir kahve ikram etmek ve okulumuz hakkında bilgi vermek için okulumuzu ziyaret edeceğinizi umut ederek, sağlıklı ve başarılı okul yılları dileriz.